Esther Kjerner oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

563494

ESTHER KJERNER (1873-1952): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1937, olja på duk, uppfodrad, ca 55x43,5 cm

Uppfodrad på pannå, smärre skrapmärken i kanterna från ram

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

563494 - Esther Kjerner oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Esther Kjerner oljemålning

Budhistorik (4 bud)

4194865
3 400
4194262
4191772
4190695

12 timmar 44 minuter kvar
Avslutas 2018-08-17
19:03   (20:03 )
AKTUELLT BUD SEK:
3 400
332 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.