Esther Kjerner oljemålning

563494

ESTHER KJERNER (1873-1952): Blomsterstilleben, signerad och daterad 1937, olja på duk, uppfodrad, ca 55x43,5 cm

Uppfodrad på pannå, smärre skrapmärken i kanterna från ram

Konst, Modernt måleri, Selected

Kundcenter

Esther Kjerner oljemålning

Budhistorik (10 bud)
4199891
15 000
4199741
8 000
4199677
7 000
4199676
6 000
4199576
5 400

Slutpris SEK:
15 000
1 466 EUR, 1 715 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.