Julius Paulsen oljemålning

563483

JULIUS PAULSEN (Danmark,1860-1940): Havsmotiv, monogramsignerad och daterad JP 97, olja på pannå, ca 20,5x25 cm

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Julius Paulsen oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4196809
3 800
4197309
3 600
4196809
3 400
4195238
3 200
4192862

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.