Ulrica Hydman-Vallien oljemålning

563480

ULRICA HYDMAN-VALLIEN (1938-2018): interiör med kvinnor och leoparder, signerad och daterad Ulrica Hydman-Vallien -70, olja på pannå, ca 47x54 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
4195638
10 500
4192681
10 000
4191697
8 000
4190937
4190150

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.