Soffa Capri design Johannes Andersen

563464

JOHANNES ANDERSEN, soffa, "Capri",Trensum, 1960-tal, tresitsig, lösa sittplymåer, klädsel i grönmelerad ulltextil, längd ca 225, sitthöjd ca 40 cm

Klädsel med slitage, fläckar

Möbler, Soffor, Design

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (10 bud)
4198534
6 600
4198533
6 400
4198531
6 200
4197343
6 000
4197339
5 200

Slutpris SEK:
6 600
600 EUR, 693 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.