Harald Engman oljemålning

563385

HARALD ENGMAN (Danmark, 1903-1968): Köpenhamnsmotiv, signerad Harald Engman, olja på pannå, ca 30x38 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Harald Engman oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4197874
8 200
4196287
8 000
4196286
6 000
4196178
4195799

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.