Jean Hélion akvarell

563183

JEAN HÉLION (Frankrike, 1904-1987): Komposition, signerad och daterad Hélion 33, akvarell, ca 20x25 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jean Hélion akvarell

Budhistorik (7 bud)
4197055
12 000
4196663
8 000
4195558
6 200
4189066
6 000
4189061
5 000

Slutpris SEK:
12 000
1 172 EUR, 1 372 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.