Jean Hélion akvarell

563181

JEAN HÉLION (Frankrike, 1904-1987): Komposition, signerad och daterad Hélion 33, akvarell, ca 20x25 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jean Hélion akvarell

Budhistorik (15 bud)
4197196
15 000
4197189
14 500
4197057
14 000
4197176
13 500
4197057
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 364 EUR, 1 575 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.