Lars Jonsson Akvarell

562985

LARS JONSSON (född 1952): "Gammal kustpipare", akvarell, signerad samt daterad 7/9-79, ca 35x48 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Lars Jonsson Akvarell

Budhistorik (4 bud)

4187779
7 000
4187778
5 000
4187748
4187068

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.