Skinnsoffa

562897

SKINNSOFFA, Arne Norell, 1970-tal, brunt skinn, längd ca 193, sitthöjd ca 40 cm

Diverse fläckar och slitage

Möbler, Soffor

Rum 3

Skinnsoffa

Budhistorik (41 bud)
4194761
7 600
4194617
7 400
4194504
7 200
4194493
7 000
4194502
7 000

Slutpris SEK:
7 600
743 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.