Jörgen Melanton oljemålning

562886

JÖRGEN MELANTON (född 1949): Utan titel, signerad och daterad Jörgen Melanton på baksidan, olja på pannå, 122x159 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 2

Jörgen Melanton oljemålning
Budhistorik (22 bud)
4194669
16 500
4194676
16 000
4194669
15 500
4194674
15 000
4194669
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 612 EUR, 1 886 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.