Baljfåtölj senempire

562764

BALJFÅTÖLJ, senempire, 1800-talets mitt, stomme i ek och mahogny, klädsel med blomsterbrodyr i petit point, sitthöjd 43, bredd ca 60 cm

Lagning i ett bakre ben, limmad i frambenen

Möbler, Fåtöljer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Baljfåtölj senempire

Budhistorik (17 bud)
4185152
4184911
4184348
4184347
950
4184346
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.