Solglasögon diverse märken

562627

SOLGLASÖGON, 10 st, bl a GUCCI och Ray-Ban, fodral

Bruksslitage och skador

Fashion

Solglasögon diverse märken

Budhistorik (27 bud)
4193153
2 600
4193152
2 400
4193149
4193151
4193149

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.