Praktram

562610

PRAKTRAM, 1700/1800-tal, Italien, träskuren dekor samt krederad, förgylld och bronserad, ca 97x107, största djup 28 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Diverse

Hylla 3

Praktram

Budhistorik (18 bud)
4190362
3 200
4184257
4183885
4183884
4183883
950

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.