Ander Moseholm oljemålning

562479

ANDERS MOSEHOLM (född 1959): "Forget", olja på duk, signerad samt daterad a tergo A. Moseholm 2000, ca 80x80 cm

Konst, Nutida

Rum 1

Ander Moseholm oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4191603
8 000
4191600
7 800
4191422
7 000
4191269
6 000
4191257
4 800

Slutpris SEK:
8 000
727 EUR, 840 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.