Fat Kina 1800-tal

561574

FAT, porslin, Kina, 1800-tal, polykromt, diameter 34 cm

Slitage, nagg

Orientaliskt, Porslin

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fat Kina 1800-tal

Budhistorik (33 bud)
4191300
5 400
4189929
5 200
4190759
5 000
4189929
4 800
4190758
4 600

Slutpris SEK:
5 400
491 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.