Vas Vicke Lindstrand

561566

VICKE LINDSTRAND, vas, Orrefors, graverad dekor, graverad med texten Aktiebolaget Nordiska Kompaniets Hederspris, höjd ca 26 cm,

Smärre slitage, repor, gravyr

Glas, Konstglas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Vas Vicke Lindstrand

Budhistorik (20 bud)
4186382
1 400
4186204
1 300
4186177
4186203
4186177

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.