Soffa av Lysberg & Hansen Danmark

Föregående | Översikt | Nästa

559411

LYSBERG & HANSEN, soffa, Danmark 1940/50-tal, stoppad klädsel, ben i jakaranda, höjd 83, längd 200 cm

HISTORIK
Lysberg och Hansen är en dansk möbelfabrik som varit hovleverantör till både det danska och svenska hovet.

Smärre slitage,

Ändringar/tillägg
CITES-Intyg medföljer

Möbler, Soffor, Design, Selected

Rum 11

559411 - Soffa av Lysberg & Hansen Danmark
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (14 bud)
4198952
4198950
3 200
4198948
4198946
2 800
4198945
2 600

14 timmar 34 minuter kvar
Avslutas 2018-08-17
20:51   (21:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.