LG Lundberg litografier

558788

LG LUNDBERG (född 1938): "Fyren" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 62/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

LG Lundberg litografier

Budhistorik (7 bud)
4217013
600
4217006
550
4217000
500
4217005
450
4217000

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.