Georg Pauli, Modell på klippa oljemålning

556245

GEORG PAULI (1855-1935): Modell på klippa, signerad och daterad GP 1911 och på baksidan G Pauli 1911-1916, olja på duk, 81,5x65,5 cm.

Budhistorik (10 bud)
4196466
7 000
4193580
6 000
4193163
5 000
4192906
4 800
4192905
4 600

Slutpris SEK:
7 000
684 EUR, 800 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.