Roland Svensson Sjömärke

Föregående | Översikt | Nästa

555829

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sjömärke i vinterskrud, signerad och daterad roland S. 41, pastellkrita, ca 22x50,5 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

555829 - Roland Svensson Sjömärke
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Sjömärke

Budhistorik (9 bud)
4169480
14 000
4167489
13 500
4169479
13 500
4167489
13 000
4169478
12 500

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
21:24   (22:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.