Roland Svensson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

555812

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Den röda sjöstugan - skärgårdsbild, signerad och daterad Roland -32., olja på duk, ca 38x46 cm;

Läs mer

Hål efter häftstift

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

555812 - Roland Svensson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4196703
8 800
4189617
8 600
4189617
7 800
4189592
7 600
4182929
7 400

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
20:51   (21:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
8 800
860 EUR, 1 006 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.