Roland Svensson oljemålning

555812

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Den röda sjöstugan - skärgårdsbild, signerad och daterad Roland -32., olja på duk, ca 38x46 cm;

Läs mer

Hål efter häftstift

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson oljemålning

Budhistorik (30 bud)
4202001
13 000
4202724
12 500
4202001
12 000
4202052
11 500
4202001
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 182 EUR, 1 365 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.