Roland Svensson Kaninholmen

Föregående | Översikt | Nästa

555624

ROLAND SVENSSON (1910-2003):
"Kaninholmen" - skärgårdslandskap i vinter, signerad och daterad roland S. 45.2., pastell på pannå, ca 26,5x42 cm;

Läs mer

UTSTÄLLD:
Prins Eugens Waldemarsudde,
"Roland Svensson skärgård, öar, hav",
2010-09-16 - 2011-01-18

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

555624 - Roland Svensson Kaninholmen
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Kaninholmen

Budhistorik (7 bud)
4177218
14 000
4167468
13 500
4168403
13 500
4167468
13 000
4163887

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:27   (20:27 )
AKTUELLT BUD SEK:
14 000
1 368 EUR, 1 600 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.