Roland Svensson Möja

Föregående | Översikt | Nästa

555615

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isläggning Möja", signerad och daterad roland S.1948, pastell, ca 22,5x27 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

555615 - Roland Svensson Möja
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Möja

Budhistorik (26 bud)
4177220
14 500
4169440
14 000
4167471
13 500
4169439
13 000
4167471
11 500

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:51   (20:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
14 500
1 417 EUR, 1 657 USD
Utropspris SEK:
8 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.