Roland Svensson oljemålning

555604

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sommaridyll, signerad och daterad roland S.43, olja på pannå, ca 33x41 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson oljemålning

Budhistorik (38 bud)
4202180
17 000
4202669
16 500
4202180
16 000
4202658
15 500
4202180
14 000

Slutpris SEK:
17 000
1 712 EUR, 1 945 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.