Roland Svensson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

555604

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Sommaridyll, signerad och daterad roland S.43, olja på pannå, ca 33x41 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

555604 - Roland Svensson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4197810
6 800
4189590
6 600
4186595
6 400
4170853
6 200
4182520
6 200

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
19:39   (20:39 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.