Roland Svensson akvarell

551793

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Storskärgården", signerad och daterad roland S 1980, akvarell/krita, bildmått ca 26,5x42 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson akvarell

Budhistorik (49 bud)
4167477
18 000
4169340
17 500
4167477
17 000
4169339
16 500
4167477
16 000

Slutpris SEK:
18 000
1 759 EUR, 2 057 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.