Roland Svensson akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

551793

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Storskärgården", signerad och daterad roland S 1980, akvarell/krita, bildmått ca 26,5x42 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

551793 - Roland Svensson akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson akvarell

Budhistorik (49 bud)
4167477
18 000
4169340
17 500
4167477
17 000
4169339
16 500
4167477
16 000

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
20:30   (21:30 )
AKTUELLT BUD SEK:
18 000
1 759 EUR, 2 057 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.