Roland Svensson Vinterbåten

Föregående | Översikt | Nästa

550383

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" (Julbåten), signerad och numrerad roland S., 161/310, färglitografi, bildmått ca 43x34 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

550383 - Roland Svensson Vinterbåten
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Vinterbåten

Budhistorik (6 bud)
4169269
8 000
4168416
7 200
4167424
7 000
4167423
5 000
4166791
2 600

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
13:00   (14:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
8 000
782 EUR, 914 USD
Utropspris SEK:
10 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.