Roland Svensson portfölj med fyra färglitografier

Föregående | Översikt | Nästa

549916

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (4), ur mappen "Den Gamla Ångbåten", komplett svit bestående av 4 färglitografier, signerade och numrerade Roland S. 307/360; omfattar: Möte på isen, ca 45x60 cm, Den gamla ångbåten, ca 60x45 cm, Båtdags, ca 45x60 cm, Sandhamnshålet, ca 58x42 cm, ramade;

Läs mer

Ramade

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549916 - Roland Svensson portfölj med fyra färglitografier
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (12 bud)
4196427
17 000
4168891
16 500
4169307
16 500
4168891
16 000
4169306
15 500

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
20:57   (21:57 )
AKTUELLT BUD SEK:
17 000
1 661 EUR, 1 943 USD
Utropspris SEK:
15 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.