Roland Svensson Söndagsmorgon

Föregående | Översikt | Nästa

549881

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Söndagsmorgon hos Evert", signerad och daterad Roland S, 40/75, bildmått ca 47x40 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

549881 - Roland Svensson Söndagsmorgon
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Roland Svensson Söndagsmorgon
Budhistorik (21 bud)
4193816
4196422
2 800
4193816
2 600
4191399
2 400
4177203

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
15:48   (16:48 )
AKTUELLT BUD SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.