Roland Svensson Husarö

549571

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad och daterad roland S 1973, L/L, färglitografi, bildmått ca 40x32 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Roland Svensson Husarö
Budhistorik (18 bud)
4177199
6 400
4169975
6 200
4174147
6 200
4169975
6 000
4174146
5 800

Slutpris SEK:
6 400
582 EUR, 672 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.