Roland Svensson Vinterbåten

549503

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" (Julbåten), färglitografi, signerad och numrerad roland S. 113/310, bildmått ca 43x34 cm;

Läs mer

Ändringar/tillägg

Konst, Grafik, Tema

Visas på begäran

Roland Svensson Vinterbåten
Budhistorik (38 bud)
4202969
20 000
4202975
20 000
4202969
19 500
4202973
19 000
4202969
18 500

Slutpris SEK:
20 000
1 954 EUR, 2 286 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.