Roland Svensson Pelarsommar akvarell

Föregående | Översikt | Nästa

525287

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Pelarsommar" - Förlaga till litografi, signerad och daterad roland S.76, blandteknik med akvarell och krita, bildmått ca 30x41 cm;

Läs mer

HISTORIK:
Motivet utgavs även som frimärke

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

525287 - Roland Svensson Pelarsommar akvarell
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (23 bud)
4169459
56 000
4168880
54 000
4169322
54 000
4168880
52 000
4169317
50 000

2 dagar kvar
Avslutas 2018-08-19
21:51   (22:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
56 000
5 471 EUR, 6 401 USD
Utropspris SEK:
30 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.