Knivar porfyrskaft

Föregående | Översikt | Nästa

559609

KNIVAR, 6 dlr, 1800-tal, med skaft i porfyr bl a svart Rännås, Åsbydiabas samt tingait, bladen märkta L.F. Ståhlberg, Stålfors, längd ca 26 cm

Bladen med bruksslitage

Diverse

Monter 12

559609 - Knivar porfyrskaft
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Knivar porfyrskaft

Budhistorik (13 bud)
4161109
6 000
4159457
5 000
4159456
4 800
4156294
4 600
4156167
3 200

1 dag kvar
Avslutas 2018-07-19
19:00   (20:00 )
AKTUELLT BUD SEK:
6 000
586 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.