Karmstol gustaviansk stil

559559

KARMSTOL, 1900-talets första kvartal, gustaviansk stil, björk, klädsel i präglat skinn med bokstaven "C" i kartusch, beklädda armlän, sitthöjd ca 47 cm

Renoverad, klädsel med slitage/sprickor

Möbler, Stolar

Rum 21

Karmstol gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
4162351
1 400
4154188
1 300
4152827
4152523
4152826

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.