Erik Juselius

559478

ERIK JUSELIUS (1891-1948) Vårlandskap
Sign. Eckerö våren 1942. Olja på masonit 54x67 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Erik Juselius

Budhistorik (1 bud)

Bud EUR
4154472
2018-07-11 17:14:21
100

2018-07-17 kl 11:42
Slutpris EUR:
100
1 044 SEK, 117 USD
Utropspris EUR: