Smyckesskrin 1800-talets slut

559462

SMYCKESSKRIN, ek och valnöt, med fem lådfack varav fyra flyttbara, beslag av metall, fyra fötter, höjd ca 15, längd 23 cm

Smärre fanérskada, slitage

Möbler, Övriga möbler, Diverse, Guld/Smycken

Monter 19

Smyckesskrin 1800-talets slut

Budhistorik (27 bud)
4161964
2 600
4161962
2 400
4161867
4161819
4161819
1 900

Slutpris SEK:
2 600
236 EUR, 273 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.