Ring med synetisk blå safir

559396

RING, 18 k guld med syntetisk, blå safir, ringstorlek 18.5, totalvikt ca 3.4 g

Bruksslitage, mindre repor

Guld/Smycken

Monter 19

Ring med synetisk blå safir

Budhistorik (29 bud)
4161350
3 200
4160597
4157211
2 800
4157211
2 600
4155357
2 400

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.