Solglasögon diverse märken

559345

SOLGLASÖGON, 10 st, bl a GUCCI och Ray-Ban, fodral

Bruksslitage och skador

Fashion, Väskor, accessoarer

Solglasögon diverse märken

Budhistorik (31 bud)
4159985
2 400
4159984
4159983
4159981
1 900
4159972
1 800

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.