Silverskedar

559241

SKEDAR, TÄNGER, GAFFLAR, mm, silver, 1900-tal, delvis förgyllda, vikt 610 g

Gravyrer

Silver

Monter 6

Silverskedar

Budhistorik (20 bud)
4161100
4160744
4161098
4160744
1 900
4151939
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.