David Wretling skulptur brons

559124

DAVID WRETLING (1901-1986): Figurgrupp, handhållande kvinnor, brons, signerad samt daterad 1946, höjd ca 17,5 cm

Konst, Skulpturer

Drottninggatan 36, Malmö

David Wretling skulptur brons

Budhistorik (18 bud)
4155555
1 400
4161363
1 300
4155555
4155391
4155231

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.