Fällbord 1800-tal

559102

FÄLLBORD, 1800-tal, skivan fanérad i alrot med kanten i mässing, tredelad pelarfot i betsat trä, höjd ca 71, diameter 45 cm

Slitage, märken, repor, torrsprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 16

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
4156249
1 400
4154420
1 300
4153551
4153455
4152880

Slutpris SEK:
1 400
127 EUR, 147 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.