Trädgårdsgrupp

559079

TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets mitt, rotting med målat dekor, bestående av: 1 soffa, 2 fåtöljer, 1 bord, soffanslängd ca 120 cm, sitthöjd ca 44 cm, bordetshöjd ca 62, 54x54 cm samt höjd ca 55, 77x62 cm

Slitage, märken, ställvis missfärgningar och några mindre skador i rottingen

Ändringar/tillägg
Sommar

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Trädgårdsgrupp

Budhistorik (24 bud)
4158689
3 200
4158685
4158684
2 800
4157602
2 600
4158682
2 400

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.