Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen

558963

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, numrerad 9/200, färglitografi, ca 19x31 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4156701
4156700

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.