Erik Tryggelin teckning

Föregående | Översikt | Nästa

558903

ERIK TRYGGELIN (1878-1962) Tyska brunn, Stockholm, signerad och daterad 25/12 1907, tuschteckning ca 32x36 cm

Tillhör temaauktionen "Från ett samlarhem".

Konst, Teckningar

Fack 25

558903 - Erik Tryggelin teckning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Erik Tryggelin teckning

Budhistorik (29 bud)
4163893
2 800
4163878
2 600
4163397
2 400
4163355
4163396

Avslutas 2018-07-18
19:18   (20:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
2 800
274 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.