Ostrongafflar 6 st silver

558886

OSTRONGAFFLAR, 6 st., sterlingsilver, Paris 1900-talets början, fyllda skaft, längd 15,5 cm

En med lite skaftsläpp, bucklor

Silver

Ostrongafflar 6 st silver

Budhistorik (24 bud)
4159355
2 400
4159230
4150582
4150582
1 900
4154656
1 800

Slutpris SEK:
2 400
218 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.