Biblioteksbord nyrenässans

558861

BIBLIOTEKSBORD, tidigt 1900-tal, nyrenässans, stomme i ek, skivan i fernissad ek, skuren dekor med låda i sargen, höjd ca 78 cm, skivans mått ca 116x69 cm

Skivan med skador, bruksslitage, fläckar, repor och märken

Möbler, Matbord

Rum 10

Biblioteksbord nyrenässans

Budhistorik (14 bud)
4148279
4148278
900
4148277
850
4148276
4148275
750

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.