Sidobord i gustaviansk stil

558850

SIDOBORD, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, stomme i mahogny med beslag och perforerad kantlist i mässing, höjd ca 60 cm, skivans mått ca 93x36 cm

Fläckar på skivan, beläggningar på kantlisterna, åldersrelaterat slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sidobord i gustaviansk stil

Budhistorik (5 bud)
4156650
600
4156649
450
4156505
4156426
4156255

Slutpris SEK:
600
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.