Longine herrfickur i 14 k guld

558847

LONGINES, fickur, 14 k guld, ca 1915, savonett, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, innerboett i metall, boettnr samt verknr. 3524512, cal 19.74N, klockkedja i 18 k, diameter 52,4 mm, totalvikt inkl. kedja 104 g, etui

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor och bruksslitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (12 bud)
4156392
5 600
4156721
5 400
4156392
5 200
4150841
5 000
4155590
4 800

Slutpris SEK:
5 600
547 EUR, 640 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.