Gottardiding oljemålning

558569

GOTTHARD WIDING (1883-1973): Kustmotiv, signerad G Widing, olja på pannå, ca 46x55 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Gottardiding oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4155916
2018-07-12 16:34:55

2018-07-12 kl 20:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.