Gårdmotiv akvarell

558537

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Gårdsmotiv, otydligt signerad och daterad, akvarell, ca 32x23 cm

Fläckar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Gårdmotiv akvarell

Budhistorik (6 bud)
4155504
650
4155503
600
4155502
550
4155501
4150932

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.