Lena A Linderholm färglitografier

558532

LENA A LINDERHOLM (född 1947): (3) Kompositioner med blommor, färglitografier, signerade, numrerade 1319/175, ca 55x76, 73x55 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4156019
4146233
4146023

Slutpris SEK:
182 EUR, 210 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.